Rýchla a diskrétna deratizácia škodcov

Sme špecialisti v obore a poradíme si v každej situácii!

Kto sme? 

Sme certifikovaná rodinná firma zaoberajúca sa likvidáciou škodcov a so zameraním na hlodavce a plošticu posteľnú už mnoho rokov. Všetci naši zamestnanci sú vyškolení na odborný zásah proti ploštici posteľnej. Pracujeme kvalitne, rýchlo a diskrétne

V čom sa líšime od druhých spoločností? 

  • neúčtujeme si cestovné náklady
  • sme schopní prísť aj cez sviatky a víkendy
  • používame moderné technológie (endoskopickú kameru, ozón)
  • používame chemické postreky neškodné pre ľudí, ale 100% účinné
  • pracujeme rýchlo a diskrétne, naše odevy a automobily neobsahujú firemné loga
  • sledujeme vývoj v oblasti , deratizácie, dezinsekcie, dezinfekcie a používame najmodernejšie a najúčinnejšie technológie na likvidáciu 
  • sme jedna z mála firiem, ktorá sa na Slovensku zaoberá likvidáciou ploštice posteľnej a to kombináciou suchej pary a chemického postreku
  • HACCP

Čo o nás povedali naši klienti?

Peter

Správca bytového domu (TN)

Spoluprácu s firmou appenzell s.r.o. hodnotím veľmi pozitívne. Vážim si prístup a dodržanie stanovených podmienok, nakoľko príprava k realizovaniu dezinsekcie v bytovom dome bola dosť náročná. Samotní obyvatelia bytového domu uvítali dezinsekciu ako nevyhnutnosť v starostlivosti o svoje bývanie a v neposlednom rade ako prevenciu pred škodcami.

Zuzana

Zákazníčka (NZ)

Dobrý deň prajem, len by som vám chcela zaželať šťastný Nový rok a veľmi pekne sa poďakovať za odstránenie tých malých hnusných potvor z našej izby. Vážne... Veľmi ste mi pomohli. ĎAKUJEM a prajem vám veľa úspechov. Zuzana z Nových Zámkov .

Eva

Zákazníčka (BA)

”Som šťastná, že som oslovila firmu dombezplostic.sk , pretože nás dostali z ploštíc, a za to sa chcem maximálne poďakovať aj s manželom, pekný deň.

Erik

Právne oddelenie / O.Z. ESTHER

Ďakujeme majiteľovi rodinnej firmy appenzell, za sponzoring, v rámci ktorého nám vykonal zákonom ustanovenú povinnú deratizáciu iba za úhradu materiálu, bez nároku na zisk.  Ďakujeme!

Martin

Zákazník (SC)

”Absolútna spokojnosť, veľmi rýchle jednanie. Likvidácia myší dopadla výborne, podla očakávania. Túto firmu vrelo odporúčam.

Jozef

Správca bytového domu (TT)

”Pani z firmy appenzell, nám odstránili mravce vo viacerých bytoch, takže spokojnosť.