Deratizácia bytu či rodinného domu

Ponúkame Vám ošetrenie Vášho rodinného domu alebo bytu vysokoúčinným insekticídom novej generácie, technológiou používanou v krajinách s oveľa vyšším výskytom hmyzu ako u nás, ktorý nie je škodlivý pre človeka a zároveň rýchlo pôsobí. 

POSTREK 

obsahuje milióny mikrokapsuliek. Po aplikácií sa voda odparuje a kapsulky zostávajú nalepené na miestach aplikácie. Nepoškodzuje fasády domov, drevo ani iné povrchy a neškodí zeleni. Postrek sa používa aj na kmene ovocných stromov ako ochrana proti voškám, resp. mravcom. Postrek má účinnosť 2-3 mesiace.

ČAS

Aplikácia postreku na stredne veľký dom trvá cca 30 - 40 minút všetko závisí od veľkosti a druhu zamorenia. Najväčší výskyt nepríjemného lezúceho hmyzu je na jar a v lete pri teplote od 20°C v tzv. dobe rojenia hmyzu.

SUCHÁ PARA

Využívame stroje pracujúce na princípe suchej horúcej pary, pri vysokom tlaku. Možno si kladiete otázku, prečo je para taká dôležitá ? Odpoveď je jednoduchá, jej použitie má veľký účinok, suchá horúca para likviduje zakuklené larvy ploštíc, pretože na zakuklené larvy chemické prostriedky pôsobia len minimálne. Para, ktorá prejde cez vajíčka, ich zahubí svojou teplotou, keďže vajíčka sa zničia teplom, a tým pádom sa zastaví ich vyliahnutie a následne ďalší rozvoj hmyzu. 

POSTREK A ZDRAVIE ČLOVEKA

Naše najmodernejšie prípravky sú bezpečné pre zdravie ľudí, domácich zvierat aj pre životné prostredie. Pri každom zásahu chemickými prípravkami sa treba držať pokynov pracovníka dezinsekčnej služby. Pri dodržiavaní pokynov príde človek obývajúci byt do styku s chemickým prípravkom iba minimálne. Nami používané prípravky nie je vidieť ani cítiť, nevyparujú sa z nich žiadne škodliviny

DISKRÉTNOSŤ

V našej spoločnosti je prvoradá diskrétnosť a súkromie zákazníka. Dezinsekčnú činnosť k našim zákazníkom chodíme vykonávať v neoznačených automobiloch

DOPRAVNÉ NÁKLADY

V našich cenách sú zaúčtované dopravné a prípravné náklady.